השקעות בעידן של אי וודאות - אבני דרך
*9663
contactUs
השקעות בעידן של אי וודאות
השקעות בעידן של אי וודאות
השנים האחרונות אינן נחשבות מהיציבות ביותר מבחינה כלכלית . דומה כי בטרם הסתיים משבר אחד והנה אנו מצויים לקראת משבר נוסף. ענקיות הכלכלה הפסיקו לגדול במקרה הפחות גרוע או התכווצו במקרה הגרוע יותר. המסקנה לכאורה מהאמור לעיל היא כי השקעות  בבורסה לעת הזאת מסוכנות. עיון בהצעות של חברת אבני דרך עשוי לשנות את התפיסה הזאת לחלוטין.
האמת היא שגם בזמנים כאלה ניתן למצוא מעת לעת השקעות חכמות. משמעות העניין הינה הזדמנויות עסקיות איכותיות בתחום העסקי או הפיננסי אבל אם מחפשים השקעות איכותיות באמת, הרי שהנדל"ן הוא עדיין התשובה הטובה ביותר.
מהן השקעות נבונות?
בכל האמור בנדל"ן, השקעות חכמות הן רכישת נכס מניב תוך המשך אוטומטי של החוזה עם הדיירים הקיימים. המטרה היא יצירת הכנסה באופן מיידי, מה שמזרז את החזר השקעה. ואולם החוכמה איננה רק לרכוש נכס מסוים, גם אם הוא מניב. המטרה לרכוש נכס המצוי במקום אסטרטגי ואיכות, שברור כי גם אם הדיירים הנוכחיים שבו עוזבים ניתן יהיה בקלות למצוא דיירים חדשים. מעבר לכך, מיקום טוב מבטיח שהנכס ישמור על ערכו או שהערך הזה אפילו יעלה בעתיד.
השקעות חכמות יכולות להיות גם רכישת קרקעות במחיר נמוך יחסית ומכירה שלהן במחיר גבוה יותר. לעיתים קרובות מדובר באדמה חקלאית הנמצאת בשוליים של ישוב קיים ואשר קיים סיכוי טוב להפשרה שלה לבנייה, לטובת התרחבות היישוב.
איך מוצאים השקעה מתאימה?
ואולם בכל האמור בנושא השקעות, מומלץ מאד להתייעץ עם מומחים או עם אנשי מקצוע מיומנים. אלה יעזרו לבחון כל הצעה לגופה ולמצוא את נקודות החולשה והחוזק שלה. חברת אבני דרך עוסקת בתחום הנדל"ן ויכולה לסייע הן במציאת השקעות איכותיות והן בייעוץ למעוניינים בכך.
כאמור, למרות המצב הכלכלי הלא פשוט, ניתן כיום למצוא הזדמנויות עסקיות מצוינות. החוכמה היא לדעת לזהות אותן מבין שפע ההצעות שכל אחד נחשף להן השכם והערב ולא ליפול למלכודות, שלעיתים הן יכולות להיות חלקלקות ומטעות.
 
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio