התפתחות שוק השקעות נדלן - אבני דרך
*9663
contactUs
התפתחות שוק השקעות בנדל"ן
מגמת השקעות בנדל"ן, רק הולכת ומתפתחת. רבים מוצאים כי אפיק השקעה זה הוא בטוח, מניב תשואות גבוהות ובניגוד למניות למשל, בידי המשקיע האפשרות להשביח את ההשקעה שלו ולהעלות את ערכה. השקעות נדלן הן ללא ספק התשובה האולטימטיבית של המאה העשרים ואחת.
משקיעים באפיקים משתלמים
אם בעבר אפיקי ההשקעות העיקריים היו אגרות חוב, ניירות ערך ומניות, הרי שהיום, רבים בוחרים לנתב את ההשקעות שלהם לכיוון הנדל"ן. השקעות נדל"ן הן השקעות בנכס קיים, כמו בית , דירה, בניין, מבנה, מגרש או קרקע. מגמת השקעות זו רק הולכת וצוברת תאוצה, לאחר שהסתבר ללא כל צל של ספק כי מדובר באפיק השקעות בטוח, מניב ועם תשואה גבוהה. עבור רבים המעוניינים להשקיע באפיק שיהיה מוכר להם, תהיה להם שליה עליו ויוכלו גם לשפר אותו, השקעות נדל"ן הן התשובה האולטימטיבית. כשמשקיעים בניירות ערך, יש צורך להסתמך על גורם נוסף שיש לו הידע וההבנה בבורסה ואף עתידן לא תמיד ברור. מנגד, השקעה בדירה מאפשרת אחזקה של נכס ממשי וקיים, שניתן לשפץ אותו ולהעלות את ערכו, להשכיר אותו או למכור אותו בעת הצורך. זו הסיבה כי משקיעים רבים, שיש בכיסם הון קטן, בוחרים באפיק מוצלח זה. כיום, גם זוגות צעירים ובכלל, המגזר הפרטי שהצליח לחסוך כסף, בוחר להשקיע אותו בנדל"ן וליהנות מהכנסה נוספת ושוטפת שמבטיחה עתיד כלכלית טוב יותר.
נדל"ן-המילה האחרונה
השקעות נדל"ן המתבצעות בתבונה ועם ליווי של חברה המתמחה בהשקעות כגון אלו, יכולות להיות מניבות עד מאד. למשל, רכישת דירה בסמוך לאוניברסיטה, תבטיח השכרה קלה ואף וודאית שלה. כמו כן, דירות במיקומים אסטרטגיים, בסמוך לבתי ספר וגני ילדים, אזורי מסחר ודומה, הן מתכון בטוח להשקעה מניבה.  למעשה, גם משקיעים שאין ברשותם את ההון הנזיל, בוחרים לקחת הלוואה או משכנתא, כדי להשקיע בנכס, ובידיעה כי בתוך זמן קצר תוחזר ההשקעה במלואה ואף תניב רווחים. השקעות נדל"ן בדירות לא מתייחסות רק לדיור קבע אלא גם לדירות במרכזי תיירות בולטים, שם משמשת ההשקעה לרכישת דירות נופש לתיירים. יעדים כמו אילת, טבריה, צפת, ירושלים וכדומה, הם אטרקטיביים מאד להשקעה מסוג זה.
לחצו כאן למעבר לעמוד השקעות נדל"ן.
 
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio