ייעוץ משכנתאות - לא לוקחים משכנתא בלעדיו - אבני דרך
*9663
contactUs
ייעוץ משכנתאות - לא לוקחים משכנתא בלעדיו

קניית בית, דירה או נכס אחר הינה אחת העסקאות המורכבות והקשות שעושה אדם בחייו. ועם זאת, רבים מתפתים לבצע עסקאות כאלה בלא ייעוץ משכנתאות ובלא בדיקה מוקדמת של הסיכונים מחד ושל הסיכויים לשפר את תנאי העסקה מאידך. התוצאה היא, לעיתים קרובות, הפסד כספי ניכר. חברת אבני דרך עוסקת מזה תקופה ארוכה בתחום ההשקעות בנדל"ן, ומעניקה ללקוחותיה ייעוץ איכותי המסייע להם לסגור עסקאות איכותיות ורווחיות.

בדיקת הנכס בטרם רכישה:

לפני שנכנסים לנושא הרכישה עצמו, כדאי לבדוק ולחזור ולבדוק את הנכס. מומחים לנושא ייעוץ משכנתאות אומרים כי גם רכישת נכס מקבלנים דורשת בדיקה. אסור לקחת כמובן מאליו את נושא רישום הדירה בטאבו, הערות שיש בטאבו בנוגע לנכס או לקרקע שעליו הוא בנוי וכיוצא באלה. בלא מעט מקרים אירע שאחרי שהנכס נקנה ותמורתו שולמה במלואה, לא נרשם הנכס על שם הבעלים. אם הנכס נקנה "על הנייר", משמע עוד בטרם החלה בנייתו או בשלבי הבנייה הראשונים, כדאי מאד לבדוק שלקבלן יש ערבויות מספיקות להשלמת הבנייה. בלא מעט מקרים הופסקה הבנייה באמצע, והרוכשים נאלצו לממן מכיסם את המשך הבנייה.

ייעוץ משכנתאות והמשכנתא הטובה היותר עבוד הרוכשים:

נטילת משכנתא הינה התחייבות כספית לטווח של עשרות שנים בדרך כלל, דבר שישפיע על חייכם לתקופה ארוכה ולכן ישנה חשיבות עליונה לקבל ייעוץ משכנתאות מתאים לפני סגירת העסקה. יועץ משכנתא איכותי יוכל לייעץ לרוכשים בנוגע למסלול התשלומים המשתלם ביותר עבורם, מתוך מגוון מסלולים שהמוסדות הכלכליים השונים מציעים: מסלולים צמודי מדד בריבית משתנה, מסלולים לא צמודים ומסלולים המאפשרים שליטה מוחלטת על גובה ההחזר. כל בחירה של מסלול משפיעה על גובה ההחזר מצד אחד ועל הסיכויים לשינויים בגובה ההחזר מצד שני. מסלול צמוד מדד, למשל, יכול להיות משתלם במקרה של אינפלציה נמוכה אבל בעייתי במקרה של אינפלציה מתפרצת.

 

חברת אבני דרך עוסקת, כאמור לעיל, בנושא ייעוץ משכנתאות ובנושא נכסי דלא ניידי בכלל. נציגי החברה ילוו את הרוכש מרגע יצירת הקשר הראשון ועד לסיום המוצלח של הרכישה, צרו קשר דרך האתר, ותחוו חווית שירות אמיתית ואיכותית, יחד עם עסקה משתלמת.

סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio