ייעוץ משכנתאות- לומדים לחסוך כסף
*9663
contactUs
ייעוץ משכנתאות- לומדים לחסוך כסף
בשנים האחרונות כחלק מתהליך בו מקצועות רבים עוברים אקדמיזציה, אנחנו יכולים לראות גידול עצום בכמות הקורסים הנלמדים בתחומים שונים. אחת הדוגמאות לכך הוא קורס יועצי משכנתאות. תחום יחסית חדש, אשר אנחנו יכולים למצוא מוסדות רבים אשר מכינים את העוסקים בו באופן אקדמי באמצעות קורס ייחודי.
קורס יועצי משכנתאות מכשיר את הסטודנטים לא רק לעבודה בתחום ייעוץ משכנתאות אלא נותן להם הרבה כלים מעבר לכך, בכל הנושא הקשור למשכנתאות ורכישת דירות מהיבטים שונים. לכן הביקוש לקורס זה הולך וגדל כל הזמן.
מה כולל קורס יועץ משכנתאות
קורס יועצי משכנתאות מכיל מספר רבדים הקשורים לתחום ובלעדיהם לא ניתן לעסוק בו:
החלק הראשון הוא החלק התיאורטי, בחלק זה לומדים כל מה שצריך לדעת על משכנתאות, ריביות, קרנות, מושגי יסוד בבנקאות, בנייה, רכישת דירות וכלכלה. חלק זה יוצר את הבסיס שעליו נבנה כל החומר בהמשך.
החלק השני מתייחס ישירות לעולם המשכנתאות. הוא עוזר לסטודנטים להכיר את עולם המשכנתאות על פי מסלולים שונים, ריביות במשכנתאות, לוחות סילוקין, מחזור משכנתאות ועוד.
החלק השלישי בקורס מתייחס לכל הקשור לתנאים לרכישת דירה, זכאויות, הטבות והקלות, מסים ועוד. הרעיון הוא לתת ליועצים לעתיד כלים כיצד לייעץ ללקוחות שלהם ליהנות מהקלות שונות ברכישת דירה.
החלק הרביעי של הקשור מתייחס לנושא הבנקאי מהיבטים שונים שאינם משכנתא. כך למשל הלימודים מתייחסים לשאלה של הלוואות לתושבי חוץ, קבלת אשראי, מט"ח ועוד.
החלק החמישי מתייחס לשלב בו הנכס נמצא בידי הלקוח, כיצד הוא יכול להרוויח ממנו. ניצול זכויות בנייה, תמ"א 38, פינוי בינוי, ועוד. שלב זה יכלול את כל ההיבטים השונים הנדרשים לשם הפקת רווח מהנכס לטווח הארוך.
בהמשך הקורס ילמדו הסטודנטים כיצד לנהל מו"מ וכיצד לבצע עסקאות לרכישת דירה, איך נראה חוזה דירה וכן כיצד לעזור ללקוחות שלהם לרכוש דירה בחכמה.
המטרות של קורס יועצי משכנתאות הוא להכשיר את הסטודנטים לשמש אותם כיועצי משכנתאות בתחום הנדל"ן בישראל. הכלים שהם ירכשו במסגרת הקורס יאפשרו להם להעניק בהמשך הדרך המקצועית שלהם את כל העזרה והתמיכה הנדרשת ללקוחות שלהם על מנת לקבל משכנתא בתנאים טובים.  הקורס מכשיר את הסטודנטים לעבודה במסגרת פרטיות וכן במסגרות של בנקים וגורמים חוץ בנקאיים.
קורס יועצי משכנתאות מלווה בחומר תיאורטי כתוב לצד חומר מעשי שמועבר באמצעות הרצאות וסימולציות שנערכות בכיתה. בנוסף, הקורס כולל שימוש במידע ונתונים רלוונטיים ואקטואליים. היתרון של קורס יועצי משכנתאות שניתן לעשות במהלכו שימוש בחומר רלוונטי מהיום, דבר שמגביר את רמת העניין בו והופך אותו להרבה יותר דינאמי עבור כל התלמידים בו.
לסיום חשוב לציין, שכל אחד יכול להתקבל לקורס והוא איננו דורש ידע מוקדם בנושא. הקורס יכול להתאים לכל מי סטודנט שרוצה להשתלב בענף בעתיד. 
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio