שכונה לצעירים בעפולה - לאן הם עוברים? אבני דרך
*9663
contactUs
השכונה של הצפון: לאן עוברים הצעירים ולמה הם עושים את זה?
השכונה של הצפון: לאן עוברים הצעירים ולמה הם עושים את זה?
בשנים האחרונות, הפכה שכונת "רובע יזרעאל" הירוקה שבעפולה לחוד החנית של המגורים בעיר. השטחים הירוקים, תכנון קפדני ועשיר בכל מה שהורים צעירים זקוקים לו, עם דגש על תשתית חינוכית מצוינת, הם הגורמים להפיכת רובע יזרעאל למתחם המבוקש בעיר, אשר מושך אליו אוכלוסייה חזקה וזוגות צעירים עם ילדים. פרוייקט "שוהם" עפולה, הוא קומפלקס בן 3 בניינים איכותיים בלב הרובע, הנבנה מתוך תפיסה להוות את המקום המושלם למשפחות צעירות.
רובע עזריאל מאופיין בהמון ירוק בעיניים: מגורים בשכונה הטובלת בירק, עם פארק עפולה המרווח ופינות חמד רבות הפרוסות ברובע. המקום האידיאלי לגדול בו, לחייך בו ולהתפתח בו.
 

 
עפולה נחשבת לאחת הערים המתפתחות בישראל, עם תנופת בנייה רבה, השקעה בתשתיות בבניית מוסדות ציבור ובתי ספר משובחים. התהליך הזה מתבטא בעלייה מתמדת באיכות מערכת החינוך בעיר
 

 
 
העלייה המתמדת באיכות החיים, הביאה לרובע יזרעאל אוכלוסייה צעירה וחזקה - הורים כמוכם, שמחפשים את הטוב ביותר עבור הילדים שלהם. השכונה מאופיינת בשיעור גבוה של זוגות צעירים עם ילדים.
קומפלקס מגדלי שהם מתגאה במפרט טכני עשיר ומתקדם, בסביבה מושלמת למשפחות צעירות ותכנון אדריכלי יוצא דופן. קרוב לכל מה שאתם צריכים: כמו מוסדות חינוך מובילים, מרכז מסחרי ופארק רחב ידיים
 
 
 
רוכשי דירות בפרויקט "שהם" מתחילים את החיים עם שובר מפנק לריהוט הבית ברשת "בית המעצבים" על סך 25,000 ₪

 
וגם זוכים לייעוץ משכנתא חינם שעשוי לחסוך עשרות אלפי שקלים בטווח הארוך.
 
 
 
פרוייקט "שהם" עפולה, הוא קומפלקס יפהפה השוכן בליבו של רובע יזרעאל היוקרתי של עפולה. בנייתי של הרובע תוכננה מתוך מחשבה על חייהן של משפחות צעירות, של הצרכים שלהן ושל אורח החיים האידיאלי עבורך. דירות מרווחות בנות 4 ו-5 חדרים ממתינות לעשרות המשפחות המאושרות שיגורו בלב ליבו של הרובע המוביל בעיר העמק.
לדירות נוספות בעפולה לחצו כאן
 
 
 
 
 
אנו מזמינים אתכם להגיע לבקר, לפגוש, להרגיש, ולדבר על בית החלומות שלכם.
 
לפרטים נוספים לחץ כאן
 
 
 
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio