בית ספר לנדל"ן מסייע במציאת עבודה
*9663
contactUs
כיצד בית ספר לנדל"ן יכול לסייע במציאת עבודה בעתיד?
אין זה סוד ששוק הנדל"ן הישראלי נמצא היום בשיאו ויש רבים הסבורים שהוא נמצא במצב המשוכלל ביותר שהוא היה בו אי פעם. כמות המשקיעים בו היא עצומה, יזמים רבים, מהארץ ומחו"ל נכנסים אליו, הלקוחות יכולים לקבל מידע מגוון ורחב אודות מה שמתרחש בו וישנם לא מעט כלים שעוזרים לבצע השקעות חכמות.
זו אחת הסיבות מדוע צעירים רבים אשר נמצאים בשוק חיפוש עבודה, מבקשים להיכנס אל שוק הנדל"ן. הם יודעים ששם טמון העתיד, לפחות מבחינה כלכלית. אך כמו בהרבה תחומים אחרים, בשביל להצליח בשוק זה, מוטב ללמוד אותו בצורה נכונה, ולשם כך בדיוק ישנם בתי ספר לנדל"ן.
מי שמתבונן מהצד, בוודאי תוהה למה יש צורך בבית ספר לנדל"ן. נכון שקבלנים ובעלי מקצוע אחרים שאחראים על בניית המבנים ותחזוקתם, צריכים ללמוד את התחום באופן מקצועי ועוברים מבחנים בשביל לקבל רישיונות עבודה, אך לשם מה צריך מי שנמצא בשוק חיפוש עבודה בנדל"ן מהצד של המשקיעים והיזמים, ללמוד את התחום באופן מקצועי ומדוע דווקא בבית ספר לנדל"ן? בחלק הבא של המאמר, אנחנו נסביר את החשיבות של לימודים בבית ספר זה.

מה לומדים בבית ספר לנדל"ן וכיצד זה עוזר במסגרת חיפוש עבודה


בית ספר לנדל"ן, מכין את הסטודנטים כיצד להתמודד עם עולם הנדל"ן המשוכלל של המאה ה-21, ועל כן הוא מכיר להם היבטים שונים של השקעה ויזמות, אילו סוגי משכנתאות קיימות בשוק וכיצד מתנהלים איתן, כיצד מגייסים משקיעים, כיצד משווקים ומפרסמים נכסים, כיצד בוחרים באיזה נכס להשקיע על פי רמת תשואות אפשרית, כיצד מודדים אם אזור מסוים מיועד לפיתוח ומה צפי המחיר בו ועוד.
להבדיל מלימודי כלכלה רגילים, הרי שלימודי נדל"ן במסגרת בית ספר ייעודי לכך, מתעסקים פחות עם תיאוריות ויותר עם המורכבות של המציאות. זו הסיבה שהתלמידים נהנים מהרבה יותר כלים מעשיים, הם יוצאים לשטח, מבצעים סימולציות, חוקרים מקרי מבחן והופכים עם הזמן למומחים בתחום של יזמות והשקעה בנדל"ן. כלים אלו מאפשרים להם גם לבצע השקעות בעצמם וגם לעזור לאחרים לבצע השקעות בסוגי נדל"ן שונים, מגורים ומסחריים.
בתקופת הלימודים על התלמידים גם להיות מעודכנים בכל מה שקשור לעולם הנדל"ן, ללמוד מגמות שמתרחשות ולהבין כיצד הן משפיעות על המחירים לטווח קצר וארוך. הרעיון הוא שהתלמיד יסיים את הלימודים ויוכל להשתמש בידע שרכש ובכלים שקיבל באופן אופטימאלי.
בית ספר לנדל"ן עוזר במסגרת חיפוש עבודה, שכן הוא מכשיר את התלמידים להיות יזמים, משקיעים, לשמש כיועצי נדל"ן, יועצי משכנתאות, יועצי השקעות בתחום ועוד. התלמידים יכולים למצוא עבודה בבנקים, בחברות נדל"ן, בתי השקעות ובעוד מגוון רחב של חברות ועסקים שעוסקים בתחום וקשורים באופן ישיר או עקיף להשקעות בנדל"ן על רבדיו השונים. 
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio