פתרונות מימון בנדל"ן
*9663
contactUs
פתרונות מימון בנדל"ן
תחום הנדל"ן מושך אליו תשומת לב רבה בשנים האחרונות, ובפרט ישנם שני נושאים שהפכו נושאי שיחה חמים במיוחד: עליית המחירים הדרמטית ותמ"א 38.
לקושי של זוגות צעירים להגיע לדירה משלהם ולצורך בפרויקטים של התחדשות עירונית, הן כדי לחזק מבנים ישנים כך שיעמדו בפני רעידות אדמה והן כדי להגדיל את היצע הדירות הפנוי בשוק, ישנו מכנה משותף חשוב: ההכרח למצוא פתרונות מימון שיאפשרו את רכישת הנדל"ן או את הוצאתם של מיזמי בנייה לפועל (כשכמובן שלא רק יזמים של פרויקטי תמ"א 38 זקוקים לאותם פתרונות צ'קים ומימון אלא כל מי שמנסה להרים פרויקט בניה).

פתרונות מימון למי שרוצה לקנות דירה

 
פתרון המימון המקובל עבור רכישת דירה, בין אם חדשה ובין אם יד שניה, הוא משכנתא.
הבעיה היא שכדי לקבל משכנתא נדרשים הקונים לא רק לשעבד את הנכס (ובעצם לסכן את בעלותם עליו) אלא גם להציג הון עצמי מספיק.
מי שזוהי לו דירה ראשונה חייב להציג לפחות 25% מערך הנכס כדי לקבל משכנתא, ומשפרי דיור כבר נדרשים ל-30% - ולא לכולם יש חסכונות או עזרה מההורים כדי להגיע לסכומים אלה.
יחד עם זאת אין צורך לוותר על החלום בדירה משלכם – ישנם פתרונות צ'קים ומימון שמאפשרים להגיע להון העצמי הדרוש.
דוגמה אחת היא הלוואת מזנין – הלוואה לטווח קצר (יחסית למשכנתא) שמאפשרת הגעה להון העצמי שהבנק דורש.
בעלי עסקים שזקוקים לנדל"ן נוסף לצורך התרחבות יכולים להגדיל את ההון העצמי שלהם גם באמצעות שירות ניכיון שיקים, שמאפשר הגדלת ההון בהווה ובמקרים אחרים משמש גם לשיפור תזרים המזומנים.

פתרונות צ'קים ומימון ליזמים וקבלנים

יזמים וקבלנים אשר מעוניינים להקים פרויקט נדל"ן זקוקים אף הם לפתרונות מימון משתלמים על-מנת לממן את עלות הבנייה (שהיא כמובן גבוהה מאוד) עד שתתקבל התמורה עבור מכירת הדירות (או המשרדים, אם מדובר בנדל"ן מסחרי).
אופציה אחת היא קרנות השקעה בנדל"ן, שמחפשות כל העת הזדמנויות שיניבו להן תשואה נאה. היתרון המרכזי של הסתייעות בקרן השקעות בנדל"ן הוא הניסיון של אנשיה אולם חשוב לזכור שמאחר שהקרן מחויבת לספק למשקיעים בה תשואה גבוהה היא דורשת נתח נכבד מהרווחים.
פתרונות צ'קים ומימון נוספים ניתן למצוא בחברות המימון החוץ בנקאי. חברות אלה מעניקות שירותים כמו ניכיון צ'קים, הלוואות מותאמות ספציפיות בהתאם ללקוח, לצרכים הייחודיים שלו וליכולות ההחזר שלו – כך שבמקרים רבים מדובר בפתרון הנכון והמשתלם ביותר בתחום הנדל"ן.

למידע נוסף אודות ייעוץ משכנתאות לחצו כאן >>
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio