5 דגשים חשובים ללקיחת משכנתא: אבני דרך
*9663
contactUs
5 דגשים חשובים ללקיחת משכנתא

5 דגשים חשובים ללקיחת משכנתא


לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הקשות והמורכבות בחיינו הבוגרים. הרצון לרכוש דירה שתשמש אותנו לשנים ארוכות, לצד ההתחייבות הכלכלית והסעיפים המורכבים שקיימים בכל חוזה, מחייבים אותנו ללמוד את הנושא ולא לתת לבנקים לנצל את חוסר הידע שלנו. הנה כמה דגשים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם עומדים לקחת משכנתא.
 

שימו לב למיקום ואל תשכחו את התקציב


לפני שאתם לוקחים משכנתא יקרה בדקו את המיקום של הדירה ואת יכולת ההחזר שלכם. כדאי לבחור באזורים מתפתחים או כאלו שכבר הוכיחו את עצמם כבעלי תשואה גבוהה ולשמור על המסגרת התקציבית שמתאימה במיוחד בעבורכם. אסור להיכנס להרפתקאות כלכליות ומומלץ לקחת משכנתא אך ורק אם אתם יודעים שהיא לא תפגע ברמת החיים שלכם.


עשו סקר שוק


כדי להשיג את המשכנתא הטובה ביותר, אסור לכם לוותר על סקר שוק וביקור בכל סניפי הבנקים הקרובים למקום מגוריכם. ערכו השוואה בין ההצעות השונות ואל תהססו לבקש אותן בכתב ככלי מיקוח מול בנקים אחרים. זכרו, הבנקים אינם עושים לכם כל טובה כאשר הם מעניקים לכם את המשכנתא, זהו אפיק רווחי מעולה בעבורם. זה בדיוק הזמן לשאול את השאלות הקשות ולהשתמש בכל טקטיקות המשא ומתן אשר מוכרות לכם.

משכנתא זו עדיין ההשקעה הטובה ביותר


השקעה בנדל"ן היא עדיין ההשקעה הסולידית והטובה ביותר שאתם יכולים לעשות עם כספכם. בין אם מדובר ברכישה של דירה לצורך מגורים ובין אם מדובר ברכישה של דירה לצורך השקעה, אין דרך טובה יותר למקסם את כספכם. שוק הדיור נמצא שנים במגמת עלייה ובניגוד לשוק המט"ח או לבורסות השונות, אין כל ירידה ממשית אלא רק עליות. באופן פרדוקסלי, דווקא הניסיונות הכושלים של המדינה להוריד את מחירי הנדל"ן הם ההוכחה הטובה ביותר לעוצמתו של השוק.

ייעוץ משכנתאות באבני דרך


השתמשו ביועצים חיצוניים


ייעוץ משכנתאות אמיתי לא יכול להיעשות על ידי גוף בעל אינטרסים מובהקים כמו סניף הבנק שלכם. כאשר אתם פונים לחברת אבני דרך, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את חוות הדעת המקצועית ביותר שקיימת בשוק ותזכו ליחס שמגיע לכם. הליך לקיחת המשכנתא מלא בסעיפים ותתי סעיפים אשר טומנים בחובם אלפי שקלים שאותם תוכלו לחסוך. בעסקה הכי חשובה בחיים שלכם כדאי לקבל עצה ממומחים שזוהי התמחותם הבלעדית.


זכרו שתמיד ניתן למחזר


הבנק שלכם אף פעם לא יגיד לכם את זה, אבל אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף על ידי מיחזור משכנתא. על ידי מיחזור נכון של המשכנתא שלכם אתם יכולים לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר מהתנאים שבו לקחתם את המשכנתא הנוכחית שלכם ולפרוס אותה ליותר תשלומים. במידה והמצב הכלכלי שלכם מאפשר תשלום מוקדם יותר של המשכנתא, ניתן אף לחסוך בריביות או להשקיע את הסכום העומד לרשותכם באפיק כלכלי חלופי.
 
לקבלת ייעוץ אישי בידי אחד מהמומחים שלנו אתם מוזמנים להשאיר פרטים או לחייג אלינו לטלפון 9663*.
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio