מיחזור משכנתא - איך זה עובד ומה חשוב לדעת? אבני דרך
*9663
contactUs
מיחזור משכנתא - איך זה עובד ומה חשוב לדעת?

מיחזור משכנתא - איך זה עובד ומה חשוב לדעת?


אם יש לכם משכנתא שאתם מתקשים לשלם או אם אתם מרגישים שאתם משלמים פשוט יותר מדי עבור ההלוואה שלקחתם, אתם פשוט חייבים למחזר את המשכנתא שלכם. מיחזור משכנתא הינו למעשה עריכה של המשכנתא הקיימת והתאמתה לצרכים העכשוויים שלכם כמו גם לריביות המשתנות של בנק ישראל. אז איך ממחזרים משכנתא, מה חשוב לדעת לפני שמתחילים בתהליך ולמה אתם חייבים את המקצוענים של אבני דרך בצד שלכם? הנה כל מה שאתם צריכים כדי למחזר משכנתא באופן חכם.

מהו מיחזור משכנתא?


מיחזור משכנתא הוא תהליך שבו אתם משנים את גובה ההחזר החודשי לבנק על ידי בחירה במסלול חלופי או על ידי החלפה של בנק. ניתן לפרוס את המשכנתא מחדש לתקופה ארוכה או קצרה יותר וניתן לשנות את ההצמדה למדד במידה והוא כדאי יותר. למעשה, מיחזור המשכנתא מהווה לקיחה מחדש של המשכנתא והתאמתה לצרכים הרלוונטיים שלכם, כך שניתן להתאים אותה לכל שלב בחיים ולכל צורך אשר נובע מסגנון החיים שלכם.

מחזור משכנתא חוסך כסף


מתי כדאי למחזר את המשכנתא?


השקעה בנדל"ן מחייבת אתכם לבדוק באופן תמידי את השווי של הנכס שלכם ואת העלות אמיתית שהוא שווה לכם מדי חודש. ברגע שאתם לא יכולים לעמוד בתשלומים הקבועים או לחלופין ברגע שהשתנה המצב הכלכלי שלכם לטובה - זה הזמן למחזר את המשכנתא. כל שינוי כלכלי משמעותי בהוצאות או בהכנסות של המשפחה שלכם היא סיבה לבחון את כדאיות המשכנתא הנוכחית ולבחון אילו אלטרנטיבות עומדות בפניכם כדי למקסם את ההשקעה שלכם ולשלם פחות על ההלוואה.
 

מה חשוב לדעת?


חשוב לדעת שכל בנק עשוי להיות הכתובת למשכנתא הבאה שלכם ושמשכנתא היא לא חתונה קתולית. אם אתם לא מרוצים מהבנק שלכם, אתם יכולים לפנות בכל שלב למתחרים ולראות אילו ריביות הם מציעים לכם ומהם המסלולים שמתאימים לצרכים שלכם. ברוב המקרים, זוגות צעירים נוטים לעשות טעויות בבחירה הראשונית של המשכנתא. טעויות אלו נובעות מהיעדר ידע, מהפחד שבהתמודדות עם מערכת כלכלית גדולה ומחוסר הבנה אמיתית של יכולות ההחזר החודשי.
 

קצת על המומחיות שלנו


באבני דרך אנו מודעים לכל השינויים הרגולטורים ומעודכנים בכל פעילות שמבצע בנק ישראל. ייעוץ משכנתאות הוא המקצוע שלנו ואנו לא מחויבים לאף אינטרס, מלבד לאינטרס שלכם. אנו לא עובדים באופן אקסקלוסיבי עם אף בנק ולא מקבלים עמלה משום סניף, כך שהלויאליות שלנו נתונה אך ורק ללקוחות שלנו.
 
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio