מחזור משכנתא - איך זה עובד? אבני דרך נדל"ן
*9663
contactUs
מחזור משכנתא - איך זה עובד?

מחזור משכנתא - איך זה עובד?


משכנתא היא הלוואה ארוכת טווח שלוקחים לרוב כדי לרכוש דירה למגורים או להשקעה ולבנייה. אפשר לקחת משכנתא גם לצרכי שיפוץ נכס. את המשכנתא אפשר לקחת לתקופה של עד 25 שנים, כאשר לעתים ניתן לקבל אישור גם למשכנתא לתקופה של 30 שנה. לאורך תקופת ההלוואה עשויים להשתנות דברים רבים בחייו של הלווה ובתנאי השוק. הריבית במשק יכולה לרדת, האינפלציה תעלה, המשפחה תתרחב, יהיה שיפור בהכנסות ועד קבלת ירושה או זכייה בפרס כספי גבוה ועוד.

לכן, אחת לכמה זמן חשוב לבדוק את תנאי המשכנתא הקיימת לעומת תנאים שתקבלו אם תמחזרו את המשכנתא והם יכולים להיות יותר משתלמים. אנו ממליצים לעשות בדיקה כזו כל כמה שנים, ממנה תוכלו להסיק אם ניתן לשפר את התנאים, לשלם פחות ריבית, להגדיל את סכום ההחזר החודשי ועוד.

מיחזור משכנתא הוא הליך משתלם כאשר הריבית במשק נמוכה יותר מהריבית שהייתה כאשר לקחתם את המשכנתא. גם במקרים בהם אתם מתקשים להתמודד עם נטל תשלומי ההחזר, או לחלופין יכולים לשלם יותר מדי חודש, כדאי לבדוק את כדאיות המחזור.
את הבדיקה חשוב לבצע מול יועץ משכנתא מקצועי. היום עדיף לפנות לחברת ייעוץ משכנתאות, ולא ליועצי הבנק משום שברור שהם מייצגים רק את האינטרסים של הבנק.

מיחזור משכנתא לחיסכון משמעותי

מתי ואיך כדאי למחזר משכנתא?


כדי להחליט האם משתלם למחזר את המשכנתא שיש לכם, אפשר להיעזר במחשבון מחזור המשכנתא שבאתר או לבקש תחשיב מיועץ המשכנתא אליו פניתם. אפשר למחזר את המשכנתא מכל מיני סיבות. בין השאר, כדי להקטין את ההחזר החודשי שאתם משלמים, או לחלופין במקרה ויש לכם כסף פנוי, להגדיל אותו ובכך ולקצר את תקופת ההלוואה.

מחזור משכנתא אפשר לבצע בבנק בו לקחתם את ההלוואה לרכישת הנכס אם זו דירת מגורים או נכס שרכשתם לצרכי השקעה. במקרים רבים, עדיף לפרוע את המשכנתא הקיימת, ולקחת משכנתא חדשה מבנק אחר שמציע לכם תנאים טובים יותר. 

אם הריבית במשק ירדה באופן משמעותי, אפשר לקבל היום משכנתא בתנאים יותר טובים. כדאי לכם להתייעץ עם יועץ משכנתא חיצוני, לא של הבנק, ולמחזר אותה. בשנים אחרונות מדובר על הריבית הכי נמוכה שהייתה במשק, לכן אם כאשר לקחתם משכנתא הריבית הייתה גבוהה, אם תבצעו היום מחזור משכנתא תוכלו בוודאות להרוויח.

באמצעות מחזור משכנתא ,תוכלו לקבל הלוואה חדשה ואטרקטיבית יותר, לבנות תמהיל עם מסלולים חסכוניים וקצרים יותר ולצאת מורווחים. כדי לבדוק אם כדאי לכם לעשות מחזור משכנתא, מומלץ להתייעץ עם חברת ייעוץ משכנתאות חיצונית ולא של הבנק, המעניקה שירות מקצועי ברמה גבוהה ופתרונות מימון משתלמים בהתאם ליכולת ההחזר שלכם.

החברה עורכת  מכרז בין הבנקים, ומסייעת לכם לקבל החלטה פיננסית נכונה ושקולה לגבי מחזור משכנתא ועוזרת לכם לחסוך כסף רב ולשפר את איכות החיים שלכם.
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio