איך לזהות אזורים חמים להשקעה בנדל"ן? אבני דרך
*9663
contactUs
איך לזהות אזורים חמים להשקעה בנדל"ן?

איך לזהות אזורים חמים להשקעה בנדל"ן?


אין ספק שבכל הנוגע לבחירה של נכסים מניבים, המיקום הוא האקס פקטור שעושה את כל ההבדל. בכדי לעזור לכם לזהות ראשונים את האזורים החמים ביותר ולהעניק לכם את כל הכלים לבצע השקעות נדל"ן רווחיות במיוחד - ביקשנו מהמומחים של אבני דרך להעניק לנו כמה טיפים של מקצוענים. הנה כל הדרכים שיעזרו לכם לזהות אזורים חמים להשקעה בנדל"ן.
 

שימו לב לעליות במחירי השכירויות


העלויות במחירי השכירויות הם ללא ספק אחד המדדים הטובים ביותר לקביעת כדאיות ההשקעה. באזורים אשר נוטים להיות מבוקשים, אנו נראה עלייה הדרגתית במחירי השכירויות של דירות שניים ושלושה חדרים, גם בתקופות של קיפאון באחוזי הרכישה. מדד זה מאפשר לנו לזהות אזורים חמים בדרך קלה ובטוחה.
 

עקבו אחרי קבוצות רכישה


קבוצות רכישה הו ללא ספק אחת הדרכים הקלות ביותר להבין אילו אזורים הולכים להיות חמים במיוחד, ואילו אזורים איבדו מקסמם. שימו לב שככל שקיימת התעניינות רבה יותר של קבוצות רכישה באזור, כך הוא אמור להיות הלהיט של השנה הבאה. עקבו אחרי קבוצות הרכישה אשר מופעלות על ידי הגופים הגדולים במשק ותוכלו ליהנות מהשקעות נדל"ן נהדרות.

פקק תנועה
 

בדקו את מצב התחבורה


אזורים חמים נוטים להיות קרובים לעורקי התחבורה הראשיים או לתחנות רכבת חדשות. בדקו אילו אזורים צפויים להתווסף למפת הרכבת הקלה ותוכלו לזהות מבעוד מועד באזורים שאמורים להיות לוהטים במיוחד בשנים הבאות. כל שינוי במצב התחבורה הציבורית משפיע באופן ישיר על עלויות הנכסים ועל הביקוש שלהם.


קחו בחשבון את הטרנדיות של כל שכונה


חשוב לשים לב לטרנדיות של כל שכונה ולא לבדוק רק את טווח המחירים ברמה העירונית. ישנן לא מעט שכונות שאינן מייצגות את הלך הרוח של הישוב שבו הן ממוקמות ומאפשרות לבצע מגוון של עסקאות נדל"ן ברווח גבוה. זכרו, בכדי לרכוש נכסים מניבים, כדאי לשים לב להלך הרוח ברמת השכונה ואף ברמת הרחוב.


אל תשכחו את מדיניות הממשלה


מדיניות הממשלה היא ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר להבין לאן הרוח נושבת ולהיות צעד אחד לפני כולם. שימו לב לאזורים שבהם אמורה להיות הפשרה של קרקעות או לאזורים שאמורים לקחת חלק בתוכנית "מחיר למשתכן". כך תוכלו לקבל הצצה מוקדמת על כמה נכסים מניבים במחירי מציאה.


רוצים לקבל ייעוץ משכנתא אישי ולדעת שביצעתם את ההשקעה המושלמת? פנו אל המומחים של אבני דרך ותיהנו מהכוונה של מקצועני הנדל"ן הטובים ביותר בישראל.


קרדיט לתמונה: Copyright: vincentstthomas / 123RF Stock Photo
סיפורי הצלחה
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio