אבני דרך: פרוייקט טופז - עפולה
*9663
contactUs
f
פרוייקט טופז - עפולה
s
פרוייקט טופז של חברת 'אבני דרך' ברובע יזרעאל – סטנדרט המגורים החדש בעפולה!
חברת אבני דרך, מציעה בפרויקט "טופז", המוקם ברובע יזרעאל בעפולה תמהיל דירות ברמת גימור גבוהה ובמפרט טכני עשיר, דירות של 4/5 חדרים, פנטהאוזים עם מרפסות מיוחדות וגינות גן בתכנון אדריכלי מוקפד וייחודי של אחד מהאדריכלים המובילים בארץ - משרד טיטו אדרכילים ומתכנני ערים בע"מ הנחשב לאחד ממשרדי האדריכלים המובילים בארץ ומתאפיין ביכולת חשיבה יצירתית ובהתאמה של פתרונות ייחודיים לכל פרוייקט בהתאם לנתונים הספציפיים שלו, אופי האזור, דרישות התכנון והמרקם הקהילתי.
רוכשי הדירות בפרויקט, יהנו מהשילוב בין היתרונות של החיים הפסטורליים והשלווים של השטחים הירוקים שבעמק, לבין הנוחות שבקרבה למרכזה של העיר: מערכת חינוך חדשה ומתקדמת לכל הגילאים - אשכול גני ילדים ובתי ספר חדשים בהקמה, פארקים ירוקים ורחבי ידיים, גני משחקים ומגרשי ספורט, מרכזי מסחר ובילוי (G בעמק), וקאנטרי קלאב. 
פרויקט טופז ברובע יזרעאל בעפולה מציב סטנדרט חדש של נוחות ואיכות חיים. הדירות בפרויקט גדולות במיוחד ביחס לפרויקטים מקבילים באזור, כדי להעניק למשפחה שלכם את כל המרחב לצמיחה והתפתחות. בזכות הניסיון הרב שלנו בתכנון וביצוע פרויקטים למגורים, אנו מציעים לכם דירות מתוכננות בקפידה הכוללות מפרט עשיר ומפנק.
ב"טופז" דירות בנות 3, 4 ו 5- חדרים עם מרפסות גדולות, דירות פנטהאוז ודירות גן. הפרויקט ממוקם בסמוך למרכזי מסחר ולמוסדות ציבור רבים, והאזור כולו נהנה מפיתוח סביבתי ברמה גבוהה. חיי הקהילה העשירים במקום משלימים את החוויה והופכים את טופז למקום המושלם לבניית הקן החמים והשקט שלכם.
?
הידעת?
רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם!
כל הזכויות שמורת לאבני דרך 2017 ©
fusion-studio