הצהרת נגישות

קבוצת אבני מייחסת חשיבות רבה בהנגשת השירות הניתן על ידה לבעלי מוגבלויות תוך שמירה על כבודם ושילובם בחברה בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1988 והתקנות שהותקנו מכוחו.

האתר נבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA . במסגרת הנגשת האתר הקפדנו על שפה פשוטה וברורה, יכולת תפעול פשוטה, נוחות לגלישת מקלדת, נגישות לתוכנה לקריאת מסך (גלישה באתר באמצעות מקלדת )בנוסף לעכבר, וזאת על מנת לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות יחסית.

נגישות פיזית:

עובדי החברה העוסקים במתן שירות ללקוחותיה עוברים הדרכות במסגרתן מקבלים כלים מעשיים למתן שירות נגיש. עובדי החברה מעניקים סיוע במילוי טפסים, ניתן פטור מהמתנה בתור ועוד. אדם עם מוגבלות ראיה, רשאי להיכנס למשרדי החברה מלווה בחיית שירות ובנוסף רשאי לתאם ליווי עם רכזת הנגישות של חברתנו.

משרדי החברה (רח' סוקולוב 67 רמת השרון): דרכי הגישה למשרדים נגישים; גישה ישירה מהרחוב ללא מדרגות ללובי קומתי הכולל מעלית, המעליות המובילות למשרדי החברה נגישות; חניה נגישה לרכב הנושא תו נכה מצויה בחניון התת קרקעי בבניין, דלפק קבלה נגיש, עזרים טכנולוגיים למוגבלויות שמיעה וראייה.

שירותי דת: מתקיימת תפילת מנחה בשעה 14:00 ברחבת בנין משרדי החברה.

משרדי המכירות:

שכונת אבני דרך בבית אל: כניסה נגישה, חניה נגישה, מעלית נגישה, שירותים נגישים, עזרים טכנולוגיים למוגבלויות שמיעה וראייה.

פרויקט יובל, רח אורוגוואי 31, שכונת קרית יובל: כניסה נגישה, חניה נגישה, עזרים טכנולוגיים למוגבלויות שמיעה וראייה.

פרויקט אודם על הפארק בבאר שבע: כניסה נגישה, חניה נגישה, מעלית נגישה, עזרים טכנולוגיים למוגבלויות שמיעה וראייה.

פרויקט קדמת ניר צבי, רגבים 44, לוד: כניסה נגישה, חניה נגישה, עזרים טכנולוגיים למוגבלויות שמיעה וראייה.

הבית בגונן, רחוב גונן 14 תל אביב: כניסה נגישה, חניה נגישה, עזרים טכנולוגיים למוגבלויות שמיעה וראייה.

גבעת טל החדשה אלפי מנשה (צמוד לבית ספר נופי החורש) : כניסה נגישה, חניה נגישה, עזרים טכנולוגיים למוגבלויות שמיעה וראייה.

מידע נגיש:

מערכת ניתוב שיחות הטלפון נגישה והמידע הוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע. בנוסף, ניתן ליצור קשר עם החברה בכל אחת מן הדרכים הבאות:

  • באמצעות פנייה לדואר אלקטרוני: Ronit@Avney-Derech.co.il וציון פרטי הפונה למענה חוזר.
  • באמצעות פקס שמספרו 03-5499421
  • טופס "צור קשר" באתר האינטרנט

לבקשת אדם עם מוגבלות, אנו נמסור מידע באופן שיבטיח לו נגישות למידע ולקבלת השירות. המידע יימסר לבקשת אדם עם מוגבלות באמצעות התאמת נגישות המתאימה למוגבלותו.

רכזת נגישות ופניה בנושא נגישות: רכז הנגישות של חברתנו היא הגברת רונית לחמיש, טלפון: 9663* , דוא"ל: Ronit@Avney-Derech.co.il, כתובת למשלוח דואר: סוקולוב 67, רמת השרון.

אם במהלך ביקור במשרדים החברה או במשרדי המכירות, או במסגרת גלישה באתר שלנו נתקלתם בקושי בנושא נגישות, צוות הנגישות של אבני דרך  עומד לרשותכם במגוון ערוצים לפנייה בנושאי נגישות, נשמח לקבל מכם משוב.

הצהרה זו עודכנה בתאריך: 3.1.2022

תפריט
דילוג לתוכן