זרוע ביצוע – גל אריאל

זרוע הביצוע של קבוצת אבני דרך הינה חברת הבת
"גל אריאל"

חברת גל אריאל הינה חברה קבלנית מבצעת בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל.
משרדי החברה ממוקמים בלב רמת השרון והינה מעסיקה אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם ובעלי וותק וניסיון של שנים רבות בתחום הנדל"ן ובניה למגורים ובהם מהנדסים, מנהלי פרויקטים, מהנדסי ביצוע, מנהלי עבודה, מנהלי שינויי דיירים, קבלני ביצוע מכל המקצועות.

החברה מנהלת את הפרויקטים לפי עקרון "משולש הזהב" טיב- לו"ז- תקציב ,כל הפרויקטים מלווים צמוד במהנדס בקרת איכות בניה, מהנדס ללוחות זמנים ובקר תקציבי.

נכון להיום, החברה בונה ברחבי הארץ בהיקפים של כ-3,000 יחידות דיור באתרים אשר בפריסה ארצית נרחבת ביניהם פרויקטים בירושלים, בית שמש, בית אל, אלפי מנשה, לוד, רמת גן, תל אביב, באר שבע, ועוד.

חברת גל אריאל מבצעת פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר הקיימים כיום בשוק הבנייה כגון ציוד חדשני ומתקדם, חומרים איכותיים בעלי תו תקן ותוך שיטות בטכניקות בנייה מתקדמות.

תמונת אווירה של אתר אבני דרך
תמונת אווירה של אתר אבני דרך
תמונת אווירה של אתר אבני דרך
תמונת אווירה של אתר אבני דרך

כחלק מקבוצת נדל"ן שחרטה על דגלה את ערך החיבור והקשר האישי שלה, הן ברמה הארגונית ובמישור של הקשר של הארגון עם עובדיו, כך גם היחס והקשר של החברה עם רוכשי הדירות וזאת, מרגע מכירת הדירה ועד לתום תקופת האחריות והבדק.

באתריה של החברה היא דוגלת לא רק בסטדרנט בניה מהגבוהים בענף, אלא גם לערכי העבודה הבטוחה באתרים. ה"אני מאמין" של החברה הוא בנקיטת כל האמצעים לשמירה על בטיחות וגיהות עובדיה באתרים ובסטנדרטים המחמירים ביותר.

פרויקט בניה מוצלח נמדד על פי הפרמטרים של "משולש הזהב" שמורכב מ :

תמונת משולש

הנהלת החברה

בכל תחום העשייה אנו בוחרים באנשי מקצוע מהמובילים בתחומם: קבלנים, מהנדסים, מנהלי עבודה, מנהלי פרויקטים, אדריכלים ועוד.
אנו משקיעים בתכנון חכם של כל דירה, ומציעים בכל הדירות מפרט עשיר ואיכות גימור גבוהה, תוך הקפדה על בקרת איכות בניה לאורך כל התהליך.
הנכס החזק ביותר של החברה הוא ההון האנושי שלה. הידע שזורם בארגון שלא יסולא בפז, מועבר ומורגש לאורכו ולרוחבו של הארגון כך שהמקצוענות שלנו מתבטאת לא רק בטיב הביצוע של העבודות, אלא גם בטיבם של עובדי החברה- אנשים מקצוענים, מובילים בתחומם, בעלי ניסיון עשיר, המובילים את הפרויקטים ואת צוותי הניהול של האתרים תוך שיתוף פעולה ועבודה צוות.

צביקה מישל

סמנכ"ל ביצוע

ליאור ברדה

סמנכ"ל ביצוע
רועי וינברגר

רועי וינברגר

סמנכ"ל כספים

דותן עדיני

סמנכ"ל תפעול ורכש

אסף מור

מנהל תפעול

אייל פלטק

מנהל בטיחות

תמר אור חן

מנהלת מחלקת שינויי דיירים

פנינה ירום

מנהלת מחלקת קבלנים
תפריט
דילוג לתוכן